
Aivan upeita

Valvoja: Moderaattorit
Sisso kirjoitti:Noi tulijuovat kyllä kääntää katseen! Ei ole kaloja just mun makuuni, mutta taatusti huomasin ne liikeessä! Ihan shokkivärinen toi raita. Ovat varmasti aika huikean näköisiä jos vielä omaa lampun joka toistaa punaista!
Tuohan on kooltansa 150x40x45cm. Tuli tuo tyhjä väli uuden sisustuksen myötä kyhäiltyä niin sai vähän jaettua päätyihin kasvit mukavammin.
Poimupatsulia.Mervi* kirjoitti:Mitäs tuo matala kasvi -tombba-:n altaassa olikaan nimeltään?
Hienoja altaita kaikilla! Itsekin olen koittanut elvyttää altaita taas katseen kestäviksiKuvaa lähiaikoina...
Toi puu sammal meininki mullakin mielessä dennerle 30L Cubeen. Itse ajattelin enemmän oksamaisia.GreenEyes kirjoitti:Tämännäköinen purkki löytyy täältä tänään. Kasvikset on vielä aika raakoja kuten näkyy, ja hiilarivermeet kivasti näkyvillä. Ja levää pukkaa joka suunnasta